Hizmetlerimiz

Ana SayfaHizmetlerimiz

Grafik Tasarım

Markanızın özgünlüğünü ön plana çıkarmak için yaratıcı tasarımlarımızla çalışın. Web siteniz, broşürleriniz, logonuz ve daha fazlası için profesyonel grafik tasarım hizmetlerimizle tanışın. Görsel iletişimin gücünü kullanarak markanızın hikayesini etkileyici bir şekilde anlatın. Yes Medya olarak, markanızın özgünlüğünü ön plana çıkaran ve etkileyici tasarımlar sunan bir ekibiz. Hemen bize ulaşın ve markanız için özgün ve etkileyici tasarımlara sahip olun!

Grafik Tasarım Nedir ?

Grafik tasarım, vermek istediğiniz mesajı görsel yoluyla iletmenizi sağlayan, iki boyutlu veya üç boyutlu olarak afiş, post, logo, animasyon gibi görsellerin üretim işlemidir. Yetenek ve hayal gücünün birleşimini oluşturan grafik tasarım ile tüm projelerde daha etkili sonuç alınır.

 • Hedef Kitlenize Daha Çabuk Ulaşırsınız
 • Markanızı Ön Plana Çıkarır
 • Kalitenizi Arttırır
 • Daha Fazla Kitleye Ulaşılır
 • Akılda Kalıcılık Sağlar
 • Grafik Tasarım Hizmeti Neden Önemlidir?

  Firma ve markaların tanıtımında görsel öğelerin önemi çok fazladır. Ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlelere etkili ve kısa bir sürede tanıtmak ancak iyi bir görsel tasarım ile gerçekleşebilir. Bu noktada, grafik tasarım ile müşterileriniz ikna edebilir ve rakiplerine göre daha fazla farkındalık oluşturabilirsiniz. Böylece rakiplerinize karşı rekabet üstünlüğü kazanabilir ve pazar payınızı genişletebilirsiniz.

 • Grafik Tasarım Maliyetleri Ne Kadar?

  Grafik tasarım fiyatları genel olarak verilecek hizmete, çalışma süresine, kullanılan teknik araçlara, tasarımın kapsamına, ek taleplere, hizmetin verileceği konuma, sektörel ve kişisel beklentilere göre değişkenlik gösterir. Grafik tasarım hizmetine dair kesin fiyatlandırma ancak firma ile görüşülmesine ve ihtiyaçlarının analiz edilmesinden sonra belirlenebilir. Bu konuda ön analiz ve fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 • Grafik Tasarım Hizmetinde Logo Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

  Kurumsal bir kimlik oluşturmak ve markalaşmak için logo ilk ve en önemli adımdır. Logo tasarımı yaratıcı, özgün, sade ve akıllara kazınan bir yapıda olmalıdır. Logo tasarımında firmanın hedeflerinin, fikirlerinin, değerlerinin ve karakterinin tasarıma aktarılması çok önemlidir. İyi tasarlanan bir logo akılda kalıcılık, markayı yansıtma ve bilinirliği artırmayı sağlar.

Videografi & Kurgu Montaj

Bir markanın kimliğinde grafik tasarım ne kadar önemliyse videografi de bi o kadar önemlidir. Bir görsel kendi başına ne kadar iyi olursa olsun bir video kadar etki yartamaz kimi zaman. Sebebi, video görslelerinde kullanılan akılda kalıcı melodi, şarkılar; arka planda çalan açıklayıcı metinler, alt yazılar, göz kamaştıran animasyonlar... Bu faktörlerin hepsi bir araya geldiğinde kullanıcının aklında daha fazla bilgi canlanır. Hedef kitlenizin doğrudan ihtiyaçlarına yönelik hazırlanın akıllıca ve ilgi çeken görseller hazırlanması sonucu markanıza yoğun ilgi olacaktır.

Videografi Nedir ?

Kısaca açıklamak gerekirse. Görsellerin hareketli hale getirilmesi, bu görüntülerin; çeşitli formatlarda işlenip, bir araya getirilerek saklanması ve akışkan (anime) olarak tekrar oynatılabilir hale gelmesi diyebiliriz… Bu biraz karışık gelmiş olabilir. Biraz daha genelden örneklerle açıklayalım. Cep telefonunuzla bir video çektiniz. Bu videoyu düzenleyip üzerinde çeşitli yazılar, şekiller, effekler vb. işlemler yapma işlemi videografidir. Aslında telefonla dahi yapılan video edit işlemlerinin hepsi videografinin kapsamına girmekte. Fakat daha profesyonel ileri seviye video düzenleme işlemleri için daha komplike programlar kullanılmaktadır.

 • Akılda Kalıcılık Sağlanır
 • Kullanıcıya Duygusal Olarak Yaklaşılır
 • Düz Görsellere Göre Daha Çok Etki Sağlanır
 • Markanızın Kalitesini Arttırır
 • Kullanıcıya Daha Fazla Bilgi Aktarır
 • Kurgu Montaj Nedir

  Kurgu bir çok çekimin (bu çekimler farklı zamanlarda, mekanlarda da çekilmiş olabilir) ve kurguda düzenli olarak peş peşe belli bir kurgu anlayışına uygun olarak sıralanmasına kurgu denir. Görüntülerin ve seslerin bir senaryo dâhilinde belli bir amaca uygun olarak peş peşe sıralanmasına “kurgu” veya “montaj” denir. Video kurgu çalışmaları televizyonculuk, sinemave reklamcılık sektörleri için büyük önem taşıyan bir iştir.İyi bir senaryoya, kaliteli oyunculara sahip ve iyi çekilmiş bir sinema filmi, kötü bir kurgucunun eline düştüğü takdirdedeğerinden çok şey kaybedebilir, izleyici tarafından anlaşılmayabilir. Bu durumun tam tersi de mümkündür: iyi bir kurgucu, yapımı çok daha hareketli, canlı, anlaşılır kılabilir, belirli noktalara kadar çekim hatalar ını veya oyuncuların kusurlarını giderebilir.

 • Logo Animasyonu Nedir ?

  Logo animasyon; markaların logolarına animasyon yöntemiyle estetik bir biçimde hareket kazandırılmasıdır. Böylelikle markalar, logolarına kurumsal kimliklerini daha iyi yansıtacak yaratıcı hareketlendirmeler ekleyerek, dijital içeriklerini akılda kalıcı ve kreatif bir biçimde etiketleyebilir.

 • Video Görsellerinin Fiyatı Ne Kadar ?

  Bu fiyat istenilen video projesine göre değişir. Ham videonun boyutu, istenilen çıktının boyutu, renk ayarları, video içerisinde kullanılan materyaller, animasyon ve bunun gibi bir çok etken projenin fiyatında değişkenlik yaratabilir. Projenizin fiyatı hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Web Sitesi Tasarımı

Web sitenizin grafik tasarımı işletmenizin / markanızın ne şekilde iş yaptığını, ne denli profesyonel olduğunu yansıttığından son derece önemlidir. Web siteniz işletmeniz için bir nevi çevrimiçi vitrin görevi görür. Bir web sitesinin potansiyel müşterilerinizde bırakacağı kötü bir ilk izlenim, potansiyel bir dönüşümü kaybetmeniz, iyi bir izlenim ise bir müşteriyi kazanarak, bunu kara dönüştürmeniz anlamına gelir.

Web sitesi tasarımınız ne kadar iyiyse, ziyaretçilerin sitenizle etkileşime girme oranı da o kadar yüksek olacaktır.

Unutmayın ki artık herkes internet kullanıyor ve bir şeye ihtiyaçları olduğunda ilk baktıkları yer Google! Bunun içinde sizin potansiyel müşterileriniz veya kurumsal ortaklarınız da pekala olabilir. Bu yüzden bir web sitesi ve iyi bir web sitesi tasarımı, küçük büyük fark etmeden tüm işletmeler ve markalar için son derece önemli. Web sitesi tasarımı iyi olduğunda sayfanıza gelen potansiyel müşterileri tutma ihtimali artar ve müşterilerin sayfanızla etkileşime girme oranları da yüksek olur. Potansiyel müşterilerinizde iyi izlenim bırakabilmek için ilk ihtiyacınız olan kullanışlı ve estetik bir arayüzü olan bir web tasarımına sahip olmanız. Bu sayede web sitenizi ziyaret eden kişiler aradıklarını rahatça bulabilecek ve ürünlerinizi / hizmetlerinizi sizin onlara sunduğunuz en iyi ve estetik biçimde görebilecekler.

İyi Bir Web Sitesi Tasarımı Nasıl Olur?

Bunu web tasarımcılara soracak olursanız birçok farklı cevapla karşılaşmanız mümkün. Ancak detaya girmeden temel prensiplere inecek olursak; iyi bir web sitesi tasarımı, grafik tasarımı açısından göze hoş gelmeli, kullanışlı olmalı ve ziyaretçilerde memnuniyet yaratmalı diyebiliriz.

 • Kullanıcıların Güvenini Kazanırsınız
 • Markanızın Kalitesini Arttırırsınız
 • Dijital Dünyaya Adım Atarak Daha Fazla Kişiye Ulaşırsınız

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal medya yönetimi, her platform üzerinden açılmış olan sosyal medya sayfalarının ve tüm internet sitelerinin amaçlarına ulaşması için en optimum şekilde kullanılmasını içerir. Gerek kişisel profil sayfalarının gerek se ticarete konu olan sosyal medya sayfalarının daha etkili olması ve daha fazla kitleye ulaşması için yapılması gereken çalışmaların profesyonel destek olmasını ortaya koyuyor. Alanında uzman olan kullanıcılar tarafından verilen profesyonel sosyal medya yönetimi için her türlü sosyal medya sayfasının hedef kitleye en iyi şekilde ulaşması, ticaret hacimlerinin artırılması ve daha fazla dikkat çekmesi için etkili ve verimli çalışmaları içerir.

Sosyal medya yönetimi her geçen gün daha da önem kazanırken bugün sayısız kullanıcı hesaplarını profesyonel yönetim desteği ile kullanıyor.

Günümüz teknolojisinde pek çok özelliği ve güçlü bir yeri olan sosyal medya, aynı zamanda en önemli pazarlama stratejilerinden biri olarak değerlendirilebilir.

Sosyal Medya Yönetiminin Önemi Nedir?

Sanal dünyada web sitelerinin ve hesapların nasıl kullanılacağı, hangi yolların takip edilmesi gerektiği ve hangi durumlarda hangi sosyal medyanın nasıl kullanılacağı ortaya koyan profesyonel bir çalışma olarak ortaya çıktı. Sosyal medyanın bugün sahip olduğu konum oldukça çok büyük bir güce sahipken özellikle e ticaret sayfaları ve kişisel sayfalar için profesyonel destekler sunuluyor. Pek çok özelliği bünyesinde barındıran sosyal ağ ise en önemli pazarlama tekniklerinden biri olarak kabul edilmektedir.

 • Daha fazla satış ve daha fazla geri dönüş sağlanır
 • Pazar payını artıran markaların tanınırlığı da aynı ölçüde artar
 • Müşterilerin ve halen müşteri olmayanların güveni sağlanır
 • Marka ve firmanın imajı sağlamlaştırılır
 • Daha fazla kullanıcıya markanızı tanıtma şansınız olur
 • Sosyal Medya Nasıl Yönetilmelidir?

  Sosyal medya yönetimi, Instagram, Facebook, Youtube, TikTok ve Twitter gibi tüm sosyal medya platformlarında şirketlerin, markaların, kuruluşların ilgi çekici içerikler oluşturup yayınlayarak çevrimiçi varlıklarını yönetme sürecidir. Ancak son derece uzmanlık ve profesyonellik isteyen sosyal medya yönetimi, firmanın görünen yüzü ve dış dünyaya açılan imajı olacağı için son derece doğru bir süreç takip edilmelidir.

 • Sosyal Medyada İçerik Yönetimi Nasıl Olmalıdır?

  Sosyal medya yönetiminde en önemli unsur içeriğinizin nasıl düzenlendiği ve yönetime nasıl dahil edildiğidir. İçeriğin sloganı kraldır ve hala geçerlidir. Sosyal medya içeriğiniz, kurumsal imajınız ve pazarlama dilinizle eşleşmelidir. İçeriğiniz insanlarla doğrudan iletişim kurduğundan, insanların içeriğinizle iletişim kurabilmesi için hazırlanmalı ve uygun şekilde planlanmalıdır. İçeriğiniz işletmenizi ne kadar çok tanımlarsa, o kadar çok dikkat çeker ve hedef kitlenizi geliştirmenize yardımcı olur. İçerik oluşturmadan önce hedef kitleniz iyi analiz etmeli ve işinizi iyi anlamalıdır.

 • Sosyal Medya Yönetimi Özellikleri Nelerdir?

  Çoğu insan bu iki tanımı karıştırır. Sosyal medyayı yönetmek söz konusu olduğunda, bazı insanlar takipçileri ve dönüşümleri artırmayı düşünüyor. Bu fikir tamamen yanlıştır. İkisi arasında ciddi farklar var. Sosyal medya yönetimi; Sosyal ağlardaki işletme hesaplarının marka iletişim diline, karakter ve imajına uygun olarak yönetilmesi, içeriklerinin oluşturulması, tasarlanması ve planlanması sürecidir.